">

טיולים קולינריים

ישראל משמשת כנקודת מפגש בין מזרח למערב ובה התפתחה תרבות קולינרית מרתקת עשירה. בני הדתות והעדות השונות אשר הגיעו לכאן במשך שנים הביאו עימם טעמים ומטעמים שונים ומיוחדים. הלב הרחב והסודות הקטנים הנלחשים מפה לאוזן יחד עם התבלינים המקומיים, הריחות האופייניים והצבעים, מהווים את ליבו וייחודו של המטבח המקומי והם המעניקים לו את טעמו הייחודי. אנו בפיטנגו מתמחים בסיורי טעימות המשלבים סיפורים קטנים וסודות גדולים עם טעימות של מטעמים מסקרנים, ייחודיים ובעיקר טעימים.

טיולים קולינריים

סיורים במיטב השווקים בארץ:

תל אביב: שוק הכרמל, שוק לוינסקי, שוק הפשפשים, שרונה ושוק התקווה

ירושלים: שוק מחנה יהודה והעיר העתיקה בירושלים

חיפה: שוק ואדי ניסנאס

שוק עכו, שוק רמלה ועוד....

סיורי טעימות בכפרים בצפון:

ג'יש (גוש חלב), תרשיחה, דלית א-כרמל, עוספיה ועוד...

סיורי יקבים ומבשלות בירה ייחודיות

ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם ועלינו. הרי יש לנו ארץ זבת חלב ודבש אז בואו ונטעם ממנה.

נסתובב בין פינות אותנטיות בעיר המשלבות טעם ,ריח וצבע שנשמרו זה למעלה ממאה שנה.

החיפוש אחר הביס המושלם

הצטרפו אלינו לסיור אוכל בשוק לוינסקי, סיור מלא טעמים, סיפורים וריחות.

סיור בשוק הכרמל וכרם התימנים, מלא בצבעים, טעימות, סיפורי מעשיות ודמויות צבעוניות

יש שאומרים שהדרך הטובה ביותר להתחבר למקום בו אתם נמצאים הוא דרך הצלחת. הטעמים המקומיים, התבלינים הריחות והצבעים, מגלים דברים שלא נאמרו מעולם וסודות שעוברים מפה לאוזן ומהלב אל הנשמה. בישראל מתפתחת תרבות קולינרית עשירה. היוםניתן לצאת לסיורים קולינריים מודרכים בישראל ולטעום הכל מהכל: סוגים שונים של מטבחים- ממטבחים אירופאים ועד מטבחים מקומיים תוך ביצוע שילובים מלהיבים ומסקרנים, מטבח המסורתי המתבסס על חומרי גלם טריים פשוטים בשילוב טכניקות חדשניות ועיצוב המגיע לדרגה של יצירת אמנות ממש. אנו מציעים לכם את מיטב הסיורים קולינריים בישראל שיגרו לכם את כל החושים וישאירו אתכם עם טעם של עוד. סיורי שווקים בישראל, סיורי טעימות מגוונים, סיורי קונספט בדגש קולינריה, מפגשים בין אישיים אצל העוסקים במלאכות קולינריות שונות ועוד. הרי יש לנו ארץ זבת חלב ודבש ואנחנו מבטיחים לחשוף אתכם למסעמרתק המשלב טעמים, ריחות, סיפורים ואנשים.

בעמוד זה תוכלו ליהנות ממגוון רחב של סיורים אורבניים. סיורים בערים עתיקות ושכונות מודרניות, סיורים בין סמטאות אבן ובשווקים תוססים. סיורים מלאים בסיפורים מרתקים ואנקדוטות היסטוריות. שווקים עם שפע של טעמים וניחוחות. סיורים שלוקחים אותנו מהאתרים הגדולים והמפורסמים ועד לפינות החמד הנסתרות.

סיור קולינרי הוא חוויה אחרת - זהו סיור עם המון כייף ואווירה שמחה, והאוכל הטעים הוא שמחבר את כל המשתתפים.

20140204_110442
20170401_132900
20170402_141015
חיפה 4
20170401_144343
20170401_143410