טיולי בר/ת מצווה

אחד האירועים הקסומים והמרגשים בחיינו הוא בר/בת המצווה המסמל את המעבר מילדות לבגרות. אירוע בר/בת המצווה הינו אירוע מרגש לא רק לבעלי השמחה אלא גם לבני משפחתם ולחברים הקרובים. זוהי הזדמנות נהדרת לבלות זמן איכות עם יקיריכם.
אנו בפיטנגו נסייע לכם לחגוג באווירה אחרת תוך שילוב טקס בר/בת המצווה עם סיורים דינמיים...עלייה לתורה בבתי כנסת עתיקים ברחבי הארץ...שילוב של סיורים באתרים מיוחדים... מתופפים ושופרות...טיול על רכבי שטח לפינות נסתרות וקסומות...משימות שטח...וכמובן ארוחה כיד המלך. 
זה הזמן לחוויה מרגשת, מגבשת ומהנה אשר תשאיר לכם זיכרונות נעימים לשנים רבות. 

טיול בר/בת מצווה בהתאמה אישית

באפשרותכם לבחור ולתכנן את טיול ואירוע בר/בת המצווה של יקיריכם. אנו נשמח לשוחח עמכם טלפונית או להיפגש כדי ליצור ולהפיק עבורכם את הטיול והאירוע התפורים לשאיפותיכם וכמובן לתקציבכם. אנו בפיטנגו  נעניק לכם ליווי צמוד, אדיב ואישי משלב התכנון ועד לסיום האירוע. את הטיול ידריך ויילווה מדריך מוסמך ומנוסה.

טיול בר/בת מצווה עם פיטנגו

אנו בפיטנגו מתכננים ומוציאים לפועל טיולי בר/בת מצווה באתרים שונים ברחבי הארץ. במהלך הטיול נעבור בין נופי טבע פסטורליים, נבקר באתרים מעניינים ונחווה נופים עירוניים ואנושיים וכל זאת בהתאם לרצונכם ולתחומי העניין שלכם. אנו נהפוך את הטיול המיוחד הזה לחוויה שלעולם לא תשכחו.                          
טיולי בר/ת מצווה

מספר הצעות לדוגמא: 

•חגיגה בציפורי - יום מיוחד המשלב טקס בבית הכנסת העתיק בציפורי, ביקור בעיר העתיקה, טיול חמורים וביקור בכפר קדם. 
•לחגוג עם יוסף בן-מתתיהו ביודפת העתיקה – טקס מרגש בבית הכנסת העתיק ביודפת והמשך לפעילות ברכבי שטח בגליל התחתון.
•עולים לירושלים – עליה לתורה והנחת תפילין במעמד מרגש מול הכותל. לאחר הטקס המרשים אפשר להמשיך ולסייר בירושלים במבחר אתרים ברובע היהודי/ מנהרות הכותל/ עיר דוד ונקבת חזקיהו/ נחלאות ושוק מחנה יהודה ועוד...
•קבלה בצפת – ביקור בעיר הקבלה צפת ועליה לתורה באחד מבתי הכנסת העתיקים ברובע היהודי. מכאן נמשיך לפעילות תוססת בגליל העליון.
•חוגגים במדבר - יציאה למדבר, עליה לתורה במצדה והמשך לטיול גמלים עם ארוחה מדברית ייחודית.
20140410_132420
PICT3134
PICT3138