ביקורי אורחים מחו"ל

פיטנגו - טיול עם טעם היא חברה צעירה ודינמית המשלבת טיולים עם חוויות לא שגרתיות, ריחות וטעמים. 

כשאנחנו מארחים תיירים מחו"ל, נרצה לתת להם את החוויה הטובה ביותר שאפשר כדי שיחוו את ישראל על כל יופייה. לנו חשוב להראות לתייר את יופייה וייחודה של מדינת ישראל כמדינה בעלת היסטוריה מעניינת, תושבים חמים וחברותיים, מדינה המשלבת טעמים וריחות ממזרח וממערב ובעיקר מדינה בטוחה, יציבה, מודרנית ומשגשגת. 
הטיול נערך ברכב אשכול ובליווי מדריך תיירים צמוד באתרים המעניינים והמרשימים ביותר בישראל ובאתרים מהקדושים בעולם. במהלך הטיול יריחו האורחים את הריחות ויטעמו מהטעמים המיוחדים לארצנו, יאזינו לסיפוריו המרתקים של המדריך אשר יסביר להם בין השאר על יתרונותיה של מדינת ישראל כמדינה המפותחת ביותר באזור וידגיש את יתרונותיו של הגורם האנושי במרחב. 
גם אורחים המגיעים לישראל בפעם הראשונה ובחששות כבדים יתאהבו, ייפתחו תחושת שייכות ויחזרו לביקורים נוספים בליווי בני משפחתם או חבריהם. הדרכת אורחים מחו"ל מצריכה מומחיות, המומחיות שלנו!
אנו בפיטנגו נתאים את הסיור לדרישות המארח ולציפיות האורח. ניתן לבנות את הטיול המתאים ביותר לאופי הביקור תוך התחשבות באתרים בהם ירצו לבקר בלוח הזמנים, ממספר שעות בודדות ועד יום טיול מלא. ניתן גם לשלב טיולים וסיורים בשעות הערב, עם סיום העבודה.
האורחים שלכם לא ישכחו את החוויה ויראו בה את גולת הכותרת בביקור בארץ.
 

 

ביקורי אורחים מחו

החזון והרוח בפיטנגו:

•המדריכים שלנו הינם מורי דרך מוסמכים ומדריכים בשפות הדרכה שונות ומגוונות.
•הדרכה מקצועית, בעל הומור ובגובה העיניים, התאמת המסלול לתחומי העניין וליכולותיו הפיזיות של התייר. מסעדות או חנויות רק על פי רצונו! 
•רכבי אשכול בעלי רישיון וביטוח להסעת נוסעים בשכר. 
•אפשרות להזמנת אטרקציות מיוחדות כולל טיסות בשמי הארץ, כדור פורח ועוד...
•אפשרות להזמנת חדרים בבתי מלון ברחבי הארץ.
•אנו זמינים 24 שעות- חשוב ללקוחות חו"ל החיים ע"פ זמן שונה.
resized_20170414_123744
resized_20170416_081957
resized_DSC00224
resized_20140203_165356